Wiskundige puzzels, codes en intriges op middelbare scholen

Onder leiding van de heer Bentura, hun wiskundeleraar, voerden onze leerlingen een groot aantal gevarieerde activiteiten uit: van pixelkunst tot de zoektocht naar raadsels die overal in de school verborgen waren, en niet te vergeten de creatie van een 'wiskundig' restaurantmenu, gaf elke dag aanleiding tot intense wiskundige reflectie, rijk aan emoties. Een ontsnappingsspel maakte de week compleet.

Koala- en kangoeroewedstrijden op basisscholen

Onze leerlingen van CE2, CM1 en CM2 hebben deelgenomen aan deze aan wiskunde gewijde week door op donderdag 16 maart deel te nemen aan de grootste wiskundewedstrijd ter wereld: de Kangoeroewedstrijd. Deze wedstrijd, die tot doel heeft de wiskundige cultuur te verspreiden, brengt meer dan 6 miljoen deelnemers samen en vindt op dezelfde dag plaats in 84 verschillende landen.

Onze eerste- en tweedeklassers namen deel aan de Koala-wedstrijd, een voor cyclus 2 aangepaste versie van de Kangoeroe.